הקמה

דיי קעמפ חדרה הוקם בקיץ של שנת תשע"ז בצורה מצומצמת ובמתכונת של קייטנה.

Jul 24, 2017

הקעמפ הראשון

בשנת תשע"ח פתח הדיי קעמפ את שעריו בתנופה מחודשת תחת הנהלה חדשה של התמימים יהונתן פישר ומנחם מענדל בוטמן. בשנה זו הכפיל הקעמפ את כמות החיילים מהשנה שקדמה לה ונכחו בו כ-60 חיילים. הוא התייחד ברמתו הרוחנית שכללה מערכת שלמה שהכינה חוברת לימודית חינוכית ופעילויות שנערכו סביב הנושא המרכזי של הקעמפ "אהבת ישראל ואהבת השם" וגם בחלק הגשמי שכלל יציאות לטיולים מאתגרים מחוץ לעיר.

קרא עוד/צפה במודעהJul 23, 2018

ה'קעמפסח' הראשון

בתקופת בין הזמנים של חודש ניסן תשע"ט התקיימה במסגרת גן ישראל 'קעמפסח' שנערך אף הוא בשטח התלמוד תורה למשך כשבוע ימים שלפני חג הפסח יחד עם המדריכים.

קרא עוד/צפה במודעהApr 14, 2019

הקעמפ השני

בשנת תשע"ט עמד בראש הנושא 'להכריע את הכף', אשר מיוסד על דברי הרמב"ם שמצב העולם משול לכף מאזניים שקולה, וביכולת של כל יהודי על ידי מעשה אחד קטן להכריע את העולם כולו לכף זכות, ולגרום להבאת הגאולה. מחנה הקיץ יצא למספר מוגדל של טיולים באיכות גבוהה מאוד. במהלך הנסיעות ובמשך ימי המחנה שיננו הילדים משניות ותניא בעל-פה, עליהם קיבלו 'דינרים' ודרגות הצטיינות, כשבאירוע הסיום חולקו תעודות ופרסים למצטיינים. כמות החיילים בשנה זו הגיעה לכמות של כ-95 חיילים.

קרא עוד/צפה במודעהAug 12, 2019

השבת קעמפ הראשונה

בחודש שבט של שנת תש"פ נערכה שבת קעמפ במתחם התלמוד תורה שמנתה כ-80 חיילי צבאות ה'. במהלך השבת למדו החיילים יחד עם מפקדיהם על תפקידם של חיילי צבאות ה' מתוך חוברת הלימוד שהוכנה עבור השבת. בצאת השבת נערך באנקעט במהלכו צפו הילדים בהפקת מולטימדיה.

קרא עוד/צפה במודעהFeb 01, 2020

השידור החי

בשבוע של ל"ג בעומר התאחדו כל חיילי צבאות ה' בכינוס גדול ועוצמתי, הכינוס היה גדוש בתוכן מרתק ובתכנים חסידיים, בסימן - 'אחדות ואהבת ישראל'. הכינוס שודר בשידור ישיר. בתוכנית הופיעו בין היתר האמנים שמחה פרידמן, שלומקה ושניאור של הילדים, לצד מופע קסמים מרהיב של השליח בקרית ארבע-חברון, הרב ויקטור עטיה וסרטון מיוחד של המרכזים מהקעמפ.

קרא עוד/צפה במודעהMay 10, 2020

הקעמפ השלישי

בשנת תש"פ, על אף המגבלות של מגפת הקורונה הקעמפ נפתח בפעם השלישית תחת הנהלת התמימים מענדי סוליש ומענדי בוטמן והיה אחד הקעמפים היחידים בארץ שעשו זאת במתכונת פיזית תוך שמירה על כללי משרד הבריאות ולא וירטואלית. בקעמפ השתתפו כ-35 חיילים מכיתות א'-ד'. חוברת הלימודים עסקה בתפקידם של חיילי צבאות השם שהוא להפוך את העולם ולהביא את הגאולה. במהלך הקעמפ התקיימה 'מלחמת התקשרות' בה חולק הקעמפ לשתיים 'לקשר' ו'להתקשר'.

קרא עוד/צפה במודעהAug 02, 2020

ה'קעמפסח' השני

בתקופת בין הזמנים של חודש ניסן תשפ"א התקיימה שוב במסגרת גן ישראל 'קעמפסח' שנערך למשך שבוע והיה ה'קעמפסח' היחיד בארץ! הקעמפ נערך שישה ימים (שבוע לפני פסח ועוד יום נוסף ב'אסרו חג') ובו השתתפו כ 70 חיילים

קרא עוד/צפה במודעהMar 21, 2021

הקעמפ הרביעי

בשנת תשפ"א הקעמפ נפתח בפעם הרביעית ברציפות תחת הנהלת התמימים מענדי סוליש וחיים שוורץ. ביום הראשון חולק לחיילים חוברת לימודים שכתבו וערכו קציני הלימודים על הנושא הקעמפ 'א לעבדיקער ישראל' - 'יהודי חי'. במהלך הקעמפ החיילים נהנו מאוד בשלל התוכניות והפעילויות שהכינו המרכזים.

קרא עוד/צפה במודעהJul 20, 2021

מסיבת חנוכה

ביום חמישי כ"ח כסלו תשפ"ב, נר רביעי של חנוכה התקיימה מסיבת חנוכה מפוארת בעיר חדרה. כוכב הזמר נתנאל ישראל ואמן הקלידים יוסף יצחק זולדן הקפיצו את הקהל עם מחרוזת שירי חנוכה. הרב קלונימוס קופצ'יק כובד באמירת הפרק של הרבי. השחקן מיכאל וייגל הצחיק את כל הקהל. שרון הקוסם ריתק את הקהל במופע קסמים ולהטוטים מרהיב.

קרא עוד/צפה במודעהDec 02, 2021

השבת קעמפ השניה

למעלה מ- 130 חיילים ואנשי צוות התקבצו יחד לשבת קעמפ מיוחדת שהתקיימה בחודש טבת של שנת תשפ"ב במתחם ת"ת 'בני מנחם' חב"ד חדרה, וקיומה הותיר רושם עז על המשתתפים

קרא עוד/צפה במודעהJan 01, 2022