גן ישראל חדרה לאורך השנים. יוצאים לדרך...

הקמה

דיי קעמפ חדרה הוקם בקיץ של שנת תשע"ז בצורה מצומצמת ובמתכונת של קייטנה.

24/07/2017

הקעמפ הראשון

בשנת תשע"ח פתח הדיי קעמפ את שעריו בתנופה מחודשת תחת הנהלה חדשה של התמימים יהונתן פישר ומנחם מענדל בוטמן. בשנה זו הכפיל הקעמפ את כמות החיילים מהשנה שקדמה לה ונכחו בו כ-60 חיילים. הוא התייחד ברמתו הרוחנית שכללה מערכת שלמה שהכינה חוברת לימודית חינוכית ופעילויות שנערכו סביב הנושא המרכזי של הקעמפ "אהבת ישראל ואהבת השם" וגם בחלק הגשמי שכלל יציאות לטיולים מאתגרים מחוץ לעיר.

קרא עוד/צפה במודעה23/07/2018

ה'קעמפסח' הראשון

בתקופת בין הזמנים של חודש ניסן תשע"ט התקיימה במסגרת גן ישראל 'קעמפסח' שנערך אף הוא בשטח התלמוד תורה למשך כשבוע ימים שלפני חג הפסח יחד עם המדריכים.

קרא עוד/צפה במודעה14/04/2019

הקעמפ השני

בשנת תשע"ט עמד בראש הנושא 'להכריע את הכף', אשר מיוסד על דברי הרמב"ם שמצב העולם משול לכף מאזניים שקולה, וביכולת של כל יהודי על ידי מעשה אחד קטן להכריע את העולם כולו לכף זכות, ולגרום להבאת הגאולה. מחנה הקיץ יצא למספר מוגדל של טיולים באיכות גבוהה מאוד. במהלך הנסיעות ובמשך ימי המחנה שיננו הילדים משניות ותניא בעל-פה, עליהם קיבלו 'דינרים' ודרגות הצטיינות, כשבאירוע הסיום חולקו תעודות ופרסים למצטיינים. כמות החיילים בשנה זו הגיעה לכמות של כ-95 חיילים.

קרא עוד/צפה במודעה12/08/2019

השבת קעמפ הראשונה

בחודש שבט של שנת תש"פ נערכה שבת קעמפ במתחם התלמוד תורה שמנתה כ-80 חיילי צבאות ה'. במהלך השבת למדו החיילים יחד עם מפקדיהם על תפקידם של חיילי צבאות ה' מתוך חוברת הלימוד שהוכנה עבור השבת. בצאת השבת נערך באנקעט במהלכו צפו הילדים בהפקת מולטימדיה.

קרא עוד/צפה במודעה01/02/2020

השידור החי

בשבוע של ל"ג בעומר התאחדו כל חיילי צבאות ה' בכינוס גדול ועוצמתי, הכינוס היה גדוש בתוכן מרתק ובתכנים חסידיים, בסימן - 'אחדות ואהבת ישראל'. הכינוס שודר בשידור ישיר. בתוכנית הופיעו בין היתר האמנים שמחה פרידמן, שלומקה ושניאור של הילדים, לצד מופע קסמים מרהיב של השליח בקרית ארבע-חברון, הרב ויקטור עטיה וסרטון מיוחד של המרכזים מהקעמפ.

קרא עוד/צפה במודעה10/05/2020

הקעמפ השלישי

בשנת תש"פ, על אף המגבלות של מגפת הקורונה הקעמפ נפתח בפעם השלישית תחת הנהלת התמימים מענדי סוליש ומענדי בוטמן והיה אחד הקעמפים היחידים בארץ שעשו זאת במתכונת פיזית תוך שמירה על כללי משרד הבריאות ולא וירטואלית. בקעמפ השתתפו כ-35 חיילים מכיתות א'-ד'. חוברת הלימודים עסקה בתפקידם של חיילי צבאות השם שהוא להפוך את העולם ולהביא את הגאולה. במהלך הקעמפ התקיימה 'מלחמת התקשרות' בה חולק הקעמפ לשתיים 'לקשר' ו'להתקשר'.

קרא עוד/צפה במודעה02/08/2020

ה'קעמפסח' השני

בתקופת בין הזמנים של חודש ניסן תשפ"א התקיימה שוב במסגרת גן ישראל 'קעמפסח' שנערך למשך שבוע והיה ה'קעמפסח' היחיד בארץ! הקעמפ נערך שישה ימים (שבוע לפני פסח ועוד יום נוסף ב'אסרו חג') ובו השתתפו כ 70 חיילים

קרא עוד/צפה במודעה21/03/2021

הקעמפ הרביעי

בשנת תשפ"א הקעמפ נפתח בפעם הרביעית ברציפות תחת הנהלת התמימים מענדי סוליש וחיים שוורץ. ביום הראשון חולק לחיילים חוברת לימודים שכתבו וערכו קציני הלימודים על הנושא הקעמפ 'א לעבדיקער ישראל' - 'יהודי חי'. במהלך הקעמפ החיילים נהנו מאוד בשלל התוכניות והפעילויות שהכינו המרכזים.

קרא עוד/צפה במודעה20/07/2021

מסיבת חנוכה - ה'תשפ"ב

ביום חמישי כ"ח כסלו תשפ"ב, נר רביעי של חנוכה התקיימה מסיבת חנוכה מפוארת בעיר חדרה. כוכב הזמר נתנאל ישראל ואמן הקלידים יוסף יצחק זולדן הקפיצו את הקהל עם מחרוזת שירי חנוכה. הרב קלונימוס קופצ'יק כובד באמירת הפרק של הרבי. השחקן מיכאל וייגל הצחיק את כל הקהל. שרון הקוסם ריתק את הקהל במופע קסמים ולהטוטים מרהיב.

קרא עוד/צפה במודעה02/12/2021

השבת קעמפ השניה

למעלה מ- 130 חיילים ואנשי צוות התקבצו יחד לשבת קעמפ מיוחדת שהתקיימה בחודש טבת של שנת תשפ"ב במתחם ת"ת 'בני מנחם' חב"ד חדרה, וקיומה הותיר רושם עז על המשתתפים

קרא עוד/צפה במודעה01/01/2022

הקעמפ החמישי

כבר מזמן קעמפ 'גן ישראל חדרה' הוא לא קעמפ קיץ מקומי. הקעמפ הגיע לשיא חדש של 150(!) חיילים ואנשי צוות. לא רק מחדרה מגיעים החיילים: חריש, זכרון יעקב, קיסריה ועוד. רמת החוויה זינקה לשיאים חדשים הן ברמת הפעילות בשטח והן ברמת היציאות מחוץ לשטח: שייט טורנדו, באולינג, שייט לידו בכינרת, קיאקים, שפיים ועוד. הלימודים מחוברת הלימודים בייחודית ותוכנית השינון בעל פה גם הם תפסו תאוצה ושרשת החיילים שנבחנים ועולים בדרגה רק עולה ועולה... התמונה הגדולה היא ההוכחה הגדולה לקיומו של דור שרוצה ומייחל לתוכן תורני חסידי איכותי, רף גבוה בלי שום פשרות הן בפן הרוחני והן בפן הגשמי גם בימי החופש הקצרים.

קרא עוד/צפה במודעה08/08/2022

מסיבת חנוכה - ה'תשפ"ג

יום ראשון א' טבת נר שמיני של חנוכה. הגשם שבחוץ לא העיד על החום העז ששרר באולם רנה שני בחדרה... מאות מבני הקהילה ותושבי העיר התייצבו באולם המפואר למסיבת חנוכה בלתי נשכחת שהופקה ע"י הת' יהונתן פישר. הזמר מיכאל אזולאי פתח את האירוע במחרוזת שירי חנוכה מקפיצה בליווי הקלידן יוסף יצחק זולנד. שליח הרבי בחדרה הרב יוחנן בוטמן כובד על ידי מנחה הערב הרב נח סוליש בהדלקת נרות החנוכה ומיד אחריהם עלתה מקהלת ת"ת 'בני מנחם' בניצוחו של ר' שמואל ברוצקי למחרוזת משירי החג והקהל סוחפים. הרב קלונימוס קופצי'ק קרא את פרק התהילים של הרבי והוסיף כמה מילות ברכה על חג החנוכה. בשיאו של הערב עלה לבמה המחזמר המיוחד 'ילדי האור'. המשתפים צפו בנס חנוכה המתרחש ממש לנגד עיניהם עם תפאורה מושקעת, שירים מקורים והפקה חסרת תקדים עם מיטב אומנים: שלומקה של הילדים, מיכאל וייגל, עומרי לוי, מנחם כשדן, יהודה שור וגבריאל ברודקין. בסיום האירוע בליווי מחרוזת סיום קבל כל משתתף סופגניה, טרופית והרבה כח להמשיך להאיר בבית וברחוב.

קרא עוד/צפה במודעה25/12/2022